Apie mus

Pagrindinis mūsų produktas - nuotraukos ant kokybiškos natūralios medvilnės drobės, spausdintos naudojant sveikatos nežalojančius pigmentinius dažus, lakuotos ilgaamžišku archyviniu laku, parduodamos su garantija.

Šiuo metu projekte dalyvauja tiek Lietuvos fotografai (kurie pateikia jums labai savus ir artimus vaizdus meniniu kampu), tiek ir fotografai iš užsienio.

TikraiGražu.lt projekto tikslas - išaugti į pasaulinę meno parduotuvę, kurioje bus pardavinėjamos ne tik nuotraukos ant drobių, bet įvairaus formato meno kūriniai. Tai bus meno “Amazon’as”, veikiantis ne tik internete, bet ir fizinėse galerijose.

Didindami meno pasiekiamumą ir ugdydami meno “vartotojus”, sieksime kad pasaulis taptų gražesnis, laisvesnis, darnesnis - arčiau dieviškumo, toliau nuo destrukcijos.

Artimoje ateityje planuojame pardavinėti ir tapybos darbų reprodukcijas bei originalius meno kūrinius.

Komanda

Projekto įkūrėjas ir vadovas - Tomas Vyšniauskas. 25-erių web programuotojas, vizualiųjų menų mėgėjas, keliautojas, laisvės propaguotojas ir skraidytojas (šiuo metu mokosi pilotuoti parasparnį).

Noras sukurti šį projektą Tomui kilo iš "desperacijos" - nuolat matant per daug laisvų erdvių, kurios galėtų būti panaudotos menui. Tomo nuomone, mūsų erdvės namuose, biuruose, kavinėse, gatvėse galėtų būti stipriai gražesnės, bet žmonės per didelį skubėjimą retai kada apie tai susimąsto, arba tiesiog nežino kur gauti gražių ir nebrangių meno kūrinių.

TikraiGražu.lt projektu siekiama išspręsti šias problemas.

Tomo pasakojimas:

Programuoti pradėjau 2005 metais, būdamas 12-os. Taipogi nuo 2007 metų aktyviai užsiiminėjau fotografija - miesto/architektūros žanras traukė labiausiai, todėl neišeidavau į mylimą Vilnių be fotoaparato. Padariau kelis šimtus tūkstančių kadrų.

Visą dešimtmetį mėčiausi tarp programavimo bei meno, bandydamas atsakyti sau į klausimą - tai visgi aš menininkas ar ne?

Esu žmogus, turintis energijos perteklių, todėl niekada neatiduodu savęs 100% vienai sričiai - man tai tiesiog per daug nuobodu. Fotografijoje sekėsi neblogai - mano fotografijos darbai buvo publikuoti ant žurnalų viršelių, turėjau keletą parodų ir internete sulaukiau didelio susidomėjimo.

Bet programavime taipogi buvau stiprus: klientų pats neieškodavau - jie ateidavo patys. Buvo laikas kai užėmiau IT vadovo poziciją vienoje kompanijoje. O darbo pasiūlymų iš Australijos už geras šešiaženkles sumas atsisakiau nes tikėjau, kad galiu dar geriau.

Deja, nors turėjau tikėjimą - neturėjau aiškios vizijos. Todėl pykau ant savęs ir spardžiau sau užpakalį. Žinojau, kad iki pilno savo potencialo išnaudojimo dar turiu nueiti ilgą kelią.

Pagaliau, po ilgų kelionių (viduje ir išorėje) supratęs, kad žmogaus aukščiausia paskirtis - skleisti šviesą ten kur tamsu (o ne vadintis programuotoju, fotografu ar dar kažkuo) - pradėjau jungti A ir B taškus į C, kaip kad Steve Jobs minėjo savo garsiojoje kalboje.

Taigi, iš esmės TikraiGražu.lt projektas yra dviejų sujungtų taškų - meno ir technologijų kūdikis.

Pabaigai

Tomas taipogi retkarčiais prisijungia prie inovatyvių web/technologinių projektų, kaip programuotojas ir/arba IT vadovas, su 1-2 mėn. trukmės kontraktu. Kreipkitės, jeigu reikia pagalbos su Jūsų projektu.

Tomo LinkedIn profilis:
LinkedIn

Tomo asmeninis tinklaraštis (filosofiniai pamąstymai ir įspūdžiai iš kelionių po pasaulį):
Skraidytojas.lt

Rekvizitai

Projektą administruoja:

MB Branduolys
Į. k. 303166941
J. Savickio g. 4
+370 630 90709